W Restaurant slaví ROK v ROCKU

Milí přátele W Restaurantu, doba je turbulentní. Vzhledem ke složité situaci, která nastala v rámci mimořádných bezpečnostních opatření vlády, jsme se rozhodli nadále nedělat polovičaté kompromisy. Chceme, abyste si oslavu narozenin naší restaurace užili na maximum a to i se skvělou muzikou a zpěvem. Proto Rock v Rocku, plánovaný na sobotu 17. října 2020, přesouváme na lepší časy!

Co ale platí, v každém případě budeme mít v sobotu otevřeno.Zastavte se na oběd nebo večeři v úzkém kruhu přátel.

Těšíme se na Vás! Tým W Restaurant 


Přátelé, JASNÁ ZPRÁVA, i kdyby se svět skoro zastavil,
v sobotu 17. října, MY JEDEME DÁL

W RESTAURANT slaví své první narozeniny a protože sázíme na hodnoty které trvají, na legendy, které milují generace, ať už jde o dobrou whisky nebo hudbu, oslavíme NÁŠ PRVNÍ ROK pořádným ROCK ‘N’ ROLLEM a to s nikým jiným, než s geniálním muzikantem a ikonou českého big beatu PETREM JANDOU. Bude nám obrovskou poctou!

Na co se můžete těšit? Na skvělou hudbu, jídlo a whisky. Na to, že to bude nářez a bude to mít šťávu stejně jako naše steaky z grilu! 

Součástí vstupného bude DEGUSTACE MENU – sharing pro vás a vaše přátele – výběr a ochutnávka z předkrmů, hlavních chodů a dezertů. Navíc, speciálně pro tento večer, nám už pár týdnů ve speciálním boxu zraje irské hovězí a to zdaleka není vše. Na jídelním lístku, spolu s ním, najdete další delikatesy, zvolené výhradně pro tuto událost. Nechte se překvapit, kombinujte, ochutnávejte a bavte se. Jak se říká, to co zažijeme, vypijeme a sníme, nám už nikdo nevezme, tak proč si to zas pro jednou neužít – na plný pecky, s velkou parádou, do dna a do posledního sousta.