Události

Od oslavy narozenin přes byznysové setkání pro firmy až po svatební hostinu. Whiskey Restaurant, Bar & Museum jsme pečlivě navrhli tak, aby byl nejen stylový, ale také funkční a praktický pro pořádání všech možných druhů akcí. Kombinace restaurace, baru a dechberoucí sbírky whiskey nabízí jedinečnou atmosféru. Čeká na vás kapacita až 144 hostů, kvalitní videoprojekční systém s šířkou 4 metry, dva VIP luxusní salónky se samostatným audio/video systémem, soukromý VIP vstup z Kaprovy ulice pro maximální diskrétnost a personál pouze pro Vás a Vaši akci.

Salónky s 22 místy spolu sousedí. Mohou být na Vaše přání spojeny do jednoho většího prostoru s kapacitou až 44 hostů, stejně tak je možné propojit je s hlavními prostorami. Vedle čerstvé kuchyně plné chutí a nejširšího výběru whiskey nabízíme hostům možnost dozvědět se více o různých druzích whiskey od našich expertů v oboru.

Máte zájem o degustaci, soukromou akci či workshop?

Ve Whiskey Restaurant, Bar & Museum rovněž organizujeme whiskey workshopy vedené profesionály. Všechny akce šijeme na míru znalosti a zájmu účastníků. Poznejte komplexní chuť různých druhů whiskey. Mimo workshopy pořádané přímo v našem Whiskey Restaurant, Bar & Museum nabízíme organizaci degustací a zážitkových akcí v partnerských hotelech v Praze i dalších českých městech. V případě zájmu jsme tady pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI

ROZHOVOR NA ROKLEN24
Na serveru Roklen24 s námi vyšel čerstvý rozhovor, ve kterém jsme si povídali nejen o whiskey, ale také o fungování v době koronavirové pandemie a našich plánech do budoucna. Pokud vás zajímá, co zrovna chystáme a jaký je náš pohled na aktuální situaci v gastronomii, určitě to pro vás bude zajímavé čtení.

OBJEVTE NÁŠ ROZVOZ
Nově nabízíme rozvoz našich jídel po Praze přes Dáme jídlo, UBER EATS a Wolt. V nabídce najdete dokonale připravené steaky, vegetariánská jídla i originální dezerty. Používáme speciální obaly, a proto máte jistotu, že k vám jídlo dorazí v ideální kondici. Třebaže vám nemůžeme kvůli vládním nařízením nabídnout jídlo u nás v restauraci, věříme, že se nám daří kvalitu a skvělé chutě přenést prostřednictvím rozvozových služeb i k vám domů. Těšíme se na Vaše objednávky!

MINULÉ UDÁLOSTI

SVATÝ VALENTÝN
Zveme Vás na unikátní tříchodové menu v týdnu od 10.-16.2. 

Můžete si vybrat ze speciálních předkrmů, hlavních chodů i dezertů, které pro Vás připravil náš tým šéfkuchařů přímo pro tuto romantickou příležitost!

Cena 3-chodového menu je 1495Kč na osobu a zahrnuje welcome drink, výběr z předkrmů, hlavního chodu a dezertu.

SILVESTR
Se starým rokem jsme se rozloučili ve velkém stylu! Pro naše hosty bylo připraveno široké degustační menu zahrnující welcome drink, variaci předkrmů, výběr ze 4 hlavních chodů, variaci dezertů a navíc ochutnávku 2 druhů whisky s prezentací naším whisk(e)y expertem.

SVATOMARTINSKÁ HUSA
14. listopadu u nás proběhla velmi úspěšná akce “Svatomartinská husa s uvedením NOMAD whiskey na trh”.

Akce proběhla v rámci Svatomartinského týdne 11.-17. listopadu, během něhož mohli naši hosté ochutnat tradiční svatomartinské menu v provedení našich šéfkuchařů.

Šlo o výjímečnou událost, během níž ambassador značky NOMAD, Pan Boris Ivan, představil tuto unikátní whiskey poprvé na českém trhu a to přímo ve Whiskey Restaurant, Bar & Museum!

“GRAND OPENING”
Po několika měsíčních pečlivých přípravách se 10. října 2019 otevřely dveře Whiskey Restaurant, Bar & Museum pražanům i zahraničním návštěvníkům. Jde přitom prozatím pouze o druhý takový podnik na celém světě hned po našem partnerském Whiskey Bar & Museum v Tel Avivu.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti velvyslance Státu Izrael v ČR, pana Daniela Merona, který mimo jiné vyzdvihl symboličnost umístění restaurace u vstupu do historického Židovského města a popřál našemu snažení hodně úspěchů.

Velvyslanec Státu Izrael v ČR, Daniel Meron


Meiselova 1, Old Town, Prague
+420 730 779 999

[email protected]