Události

Whiskey Restaurant, Bar & Museum je jedinečným a zároveň jedním z největších prostor svého druhu na světě – kombinace restaurace, baru a sbírky whiskey zahrnující více než 1.000 druhů ze 13 zemí.

Bude nám ctí uspořádat pro Vaši společnost nebo rodinu a přátele jedinečnou událost od obchodních jednání až po svatební hostinu v našich vysoce flexibilních designových prostorách s kapacitou až 144 hostů. Restaurace-bar se skládá z hlavních prostor pro 100 hostů vybavených vysoce kvalitním 4 m širokým video projekčním systémem a dále ze dvou VIP salónků vybavených samostatnými audio-video systémy.

Vaše akce může být obsluhována dedikovaným personálem, přičemž naše luxusní salónky nabízí kompletně privátní prostředí včetně přístupu exkluzivním VIP vstupem z Kaprovy ulice. Salonky s 22 místy spolu sousedí a mohou být spojeny podle Vašich potřeb do jednoho většího prostoru s kapacitou až 44 hostů a/nebo propojeny s hlavními prostorami.

Mimo moderní kuchyně, nejširšího výběru whiskey a koktejlů nabízíme hostům Whiskey Restaurant, Bar & Museum možnost dozvědět se více o různých druzích whiskey od našich expertů v oboru. Zveme Vás k ochutnání různorodých jídel připravovaných z čerstvých ingrediencí jako steaků uzených na místě, čerstvé zeleniny a ryb stejně jako exkluzivních dezertů tvořených v naší restauraci a zahrnujících chuť a aroma whiskey.

NADCHÁZEJÍCÍ

SILVESTR
Přijďte se s námi rozloučit se starým rokem a přivítat nový rok 2020. Máme pro Vás připravené široké degustační menu zahrnující welcome drink, variaci předkrmů, výběr ze 4 hlavních chodů, variaci dezertů a navíc ochutnávku 2 druhů whisky s prezentací naším whisk(e)y expertem.

Máte zájem o degustaci, soukromou akci či workshop?

Whiskey, Restaurant, Bar & Museum rovněž organizuje whiskey workshopy vedené profesionály, které Vám nabízejí získání znalostí v oboru nad rámec zkušeností s kvalitní whiskey a bohatou kuchyní.

Workshopy jsou vedeny našimi experty na whiskey. Jsou šité na míru znalostí úrovni a zájmům účastníků a nabízejí nejlepší prostředí pro nezapomenutelnou zkušenost z poznání „živé vody“. Workshopy také nabízejí degustaci z menu umocňující komplexní chuť různých druhů whiskey, které při nich ochutnáte.

Mimo workshopy pořádané přímo v našem Whiskey Restaurant, Bar & Museum nabízíme i organizaci degustací a zážitkových akcí v partnerských hotelech v Praze i dalších městech.


Meiselova 1, Old Town, Prague
+420 730 779 999

info@wbmprague.cz