Události

Od oslavy narozenin přes byznysové setkání pro firmy až po svatební hostinu. Whiskey Restaurant, Bar & Museum jsme pečlivě navrhli tak, aby byl nejen stylový, ale také funkční a praktický pro pořádání všech možných druhů akcí. Kombinace restaurace, baru a dechberoucí sbírky whiskey nabízí jedinečnou atmosféru. Čeká na vás kapacita až 144 hostů, kvalitní videoprojekční systém s šířkou 4 metry, dva luxusní salónky se samostatným audio/video systémem, soukromý VIP vstup pro maximální diskrétnost a personál pouze pro Vás a Vaši akci.

Salónky s 22 místy spolu sousedí. Mohou být na Vaše přání spojeny do jednoho většího prostoru s kapacitou až 44 hostů, stejně tak je možné propojit je s hlavními prostorami. Vedle čerstvé kuchyně plné chutí a nejširšího výběru whiskey nabízíme hostům možnost dozvědět se více o různých druzích whiskey od našich expertů v oboru.

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI

17.10. 19:00 – slavíme s Petrem Jandou ROK V ROCKU

Milí přátele W Restaurantu,
doba je turbulentní. Vzhledem ke složité situaci, která nastala v rámci mimořádných bezpečnostních opatření vlády, jsme se rozhodli nadále nedělat polovičaté kompromisy. Chceme, abyste si oslavu narozenin naší restaurace užili na maximum a to i se skvělou muzikou a zpěvem. Proto Rock v Rocku, plánovaný na sobotu 17. října 2020, přesouváme na lepší časy!

Co ale platí, v každém případě budeme mít v sobotu otevřeno.Zastavte se na oběd nebo večeři v úzkém kruhu přátel.

Těšíme se na Vás! Tým W Restaurant 

Máte zájem o degustaci, soukromou akci či workshop?

Ve W Restaurant & Whiskey Bar rovněž organizujeme whiskey workshopy vedené profesionály. Všechny akce šijeme na míru znalosti a zájmu účastníků. Poznejte komplexní chuť různých druhů whiskey. Mimo workshopy pořádané přímo v našem W Restaurant nabízíme organizaci degustací a zážitkových akcí v partnerských hotelech v Praze i dalších českých městech. V případě zájmu jsme tady pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

OBJEVTE NÁŠ ROZVOZ
Nově nabízíme rozvoz našich jídel po Praze přes Dáme jídlo, UBER EATS a Wolt. V nabídce najdete dokonale připravené steaky, vegetariánská jídla i originální dezerty. Používáme speciální obaly, a proto máte jistotu, že k vám jídlo dorazí v ideální kondici. Třebaže vám nemůžeme kvůli vládním nařízením nabídnout jídlo u nás v restauraci, věříme, že se nám daří kvalitu a skvělé chutě přenést prostřednictvím rozvozových služeb i k vám domů. Těšíme se na Vaše objednávky!

MINULÉ UDÁLOSTI

24.9. 20:00 – Renata Drössler s přáteli – Live Thursday Music

17.9. 19:30 – LADIES EVENING fit & italian wine

27.8. od 20:30 LIVE MUSIC
ONDŘEJ RUML & MILOSLAV HLOUCAL JAZZ TRIO

Na poslední srpnový týden jsme si pro vás přichystali skutečnou hudební lahůdku. V prostorách W Restaurantu nám bude potěšením přivítat mistra swingu, herce, zpěváka a velkého sympaťáka ONDŘEJE RUMLA. Večerem vás provede společně v doprovodu TRIA SKVĚLÝCH JAZZMANŮ pod vedením TRUMPETISTY MÍRY HLOUCALA.

A přijďte o něco dřív, ať to máte piánko a stihnete se naladit. Padnout do noty by vám mohl třeba šťavnatý kousek z grilu a sklidnit myšlenky sklenka medově zlaté whiskey! Vřele doporučujeme.

Rezervace a vstupenky zde.

31.7. od 20:00 LIVE MUSIC FRIDAYS
MILOSLAV HLOUCAL JAZZ TRIO FEAT VERONIKA VÍTOVÁ

Přichystali jsme si pro vás doslova hvězdné seskupení čtyř báječných hudebníků napříč českou scénou!

Páteční večer se ponese v duchu hudebního provedení excelentní zpěvačky Veroniky Vítové s podtóny jazzové smršti. Dominovat bude opět skvělá trubka Míry Hloucala, basová sóla předvede Jan Fečo a na piano doprovodí Jakub Tököly!

Rezervace a vstupenky zde.

17.7. od 20:00 LIVE MUSIC FRIDAYS – MILOSLAV HLOUCAL JAZZ TRIO
Přijďte k nám zažít tepající atmosféru jazzových klubů prosáklou geniální muzikou a silnými emocemi. Zas jednou pořádně provětrat život, nažhavit smysly a vychutnat si až do dna jeho hořkosladké tóny.

MIROSLAV HLOUCAL JAZZ TRIO je tou nejlepší srdeční roznětkou a nám bude velkou poctou a radostí ho přivítat v prostorách naší restaurace. 

17. července u nás začíná letní šňůra pátků s živou hudbou – LIVE MUSIC FRIDAYS. Nechte si síly na to nejlepší a zastavte se koncem týdne na skleničku. Těšíme se!

Více informací a nalaznete zde.
Rezervace a vstupenky zde.

15.7. od 18:30 LADIES NIGHT – FIT & COCKTAILS
MILÉ DÁMY, LÉTO JE ČAS ODMĚN A RADOSTI. A ta se v dobré společnosti násobí. Zavolejte kamarádkám, se kterými jste se díky letošnímu jaru dlouho nepotkaly a přijďte se k nám pobavit, uvolnit a načerpat novou inspiraci. 

LADIES EVENING – FIT & COCKTAILS – je několik hodin koncentrovaného potěšení pro ty z vás, které milují svěží nápoje, skvělé jídlo a rády objevují dokonalé chutě. 

Kromě WELCOME DRINKU na vás čeká prezentace a workshop LETNÍCH KOKTEJLŮ. Představíme přípravu celkem pěti koktejlů (3x whisky, 1x gin a 1x nealko), doporučíme kdy a jak si je nejlépe vychutnat. Dokonce si je můžete pod vedením našich zkušených barmanů samy namíchat. Ochutnávku doplní drobné delikatesy.

Více informací a bezplatnou rezervaci na akci nalaznete zde.

25.6. od 19:00 RESTART PÁRTY
Oslavte s námi konec omezení a pomozte nám v novém startu restaurace!

Přijďtě si užít společný večer v jedinečných prostorách “W” Restaurant & Whiskey Bar.

Po celý večer budeme servírovat to nejlepší z naší středomořské kuchyně, ochutnávat zbrusu nové koktejly a poznávat rozmanité chutě whiskey z celého světa.

Milovníci vína ocení výběr špičkových odrůd z Francie, Německa, Itálie a Israele.

16.6. od 19:00 LADIES EVENING – FIT & WINE
Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru naší restaurace ve spojení s kvalitními víny z celé Evropy.

Podtitul akce je “FIT” a tak se mimo nabídku z našeho jídelního lístku více zaměříme na kombinaci zdraví a skvělé chuti.

Kromě welcome drinku budete moci ochutnávat i výtečná vína z celé Evropy a to pod taktovou našeho speciálního hosta a somiliéra Přemka Sovy.

Přestože tento specální večer je věnován zejmena dámám, ani případný doprovod nepřijde zkrátka a na baru si může vychutnat nabídku z více než 1000 druhů whiskey a možnost ochutnat zcela novou nabídku našich koktejlů.

ROZHOVOR NA ROKLEN24
Na serveru Roklen24 s námi vyšel čerstvý rozhovor, ve kterém jsme si povídali nejen o whiskey, ale také o fungování v době koronavirové pandemie a našich plánech do budoucna. Pokud vás zajímá, co zrovna chystáme a jaký je náš pohled na aktuální situaci v gastronomii, určitě to pro vás bude zajímavé čtení.

SVATÝ VALENTÝN
Zveme Vás na unikátní tříchodové menu v týdnu od 10.-16.2. 

Můžete si vybrat ze speciálních předkrmů, hlavních chodů i dezertů, které pro Vás připravil náš tým šéfkuchařů přímo pro tuto romantickou příležitost!

Cena 3-chodového menu je 1495Kč na osobu a zahrnuje welcome drink, výběr z předkrmů, hlavního chodu a dezertu.

SILVESTR
Se starým rokem jsme se rozloučili ve velkém stylu! Pro naše hosty bylo připraveno široké degustační menu zahrnující welcome drink, variaci předkrmů, výběr ze 4 hlavních chodů, variaci dezertů a navíc ochutnávku 2 druhů whisky s prezentací naším whisk(e)y expertem.

SVATOMARTINSKÁ HUSA
14. listopadu u nás proběhla velmi úspěšná akce “Svatomartinská husa s uvedením NOMAD whiskey na trh”.

Akce proběhla v rámci Svatomartinského týdne 11.-17. listopadu, během něhož mohli naši hosté ochutnat tradiční svatomartinské menu v provedení našich šéfkuchařů.

Šlo o výjímečnou událost, během níž ambassador značky NOMAD, Pan Boris Ivan, představil tuto unikátní whiskey poprvé na českém trhu a to přímo ve Whiskey Restaurant, Bar & Museum!

“GRAND OPENING”
Po několika měsíčních pečlivých přípravách se 10. října 2019 otevřely dveře Whiskey Restaurant, Bar & Museum pražanům i zahraničním návštěvníkům. Jde přitom prozatím pouze o druhý takový podnik na celém světě hned po našem partnerském Whiskey Bar & Museum v Tel Avivu.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti velvyslance Státu Izrael v ČR, pana Daniela Merona, který mimo jiné vyzdvihl symboličnost umístění restaurace u vstupu do historického Židovského města a popřál našemu snažení hodně úspěchů.

Velvyslanec Státu Izrael v ČR, Daniel Meron


Meiselova 1, Old Town, Prague
+420 730 779 999

[email protected]