O nás a restauraci, kde nevěříme na kompromisy

Dlouhé roky jsme v centru Prahy hledali místo, které by dokázalo nabídnout romantiku, útulnost, eleganci a unikátní prostředí, kde každý detail od vybavení až po jídla na menu dává dokonalý smysl. Toužili jsme po podniku, kde se budeme cítit skvěle s drahými polovičkami, přáteli, rodinou i obchodními partnery.

Když jsme v izraelském Tel Avivu objevili Whiskey Restaurant, Bar & Museum, jeden z nejnavštěvovanějších podniků ve městě, ihned jsme věděli, že přesně takový koncept chceme přinést i k nám. Dokonale splňoval vše, co jsme si přáli. Po několikaměsíčních přípravách vznikla druhá restaurace stejného názvu Whiskey Restaurant, Bar & Museum nacházející se Kaprovy a Maiselovy ulice.

V rozsáhlých podzemních prostorách v historickém centru města vedle Staroměstského náměstí jsme vytvořili unikátní koncept restaurace a baru, kde jsou stěny obloženy více než 1000 druhů whiskey, kde servírujeme skvělé jídlo a kde si užijete jedinečnou atmosféru od oběda až do půlnoci.

Nabídka jídel vychází z moderní kuchyně a kvalitních surovin. Náš šéfkuchař sestavil jednotlivá jídla tak, aby podtrhly unikátní prostředí restaurace, chuť whiskey či dobrého vína. Připravujeme šťavnaté steaky a čerstvé ryby na speciálním grilu s dřevěným uhlím. Stejně tak jsme mysleli na předkrmy, vegetariánské speciality a dezerty, které si sami každý den vyrábíme.

Pokud chcete vidět a zažít jednu z nejširších kolekcí whiskey na světě, jste u nás na správné adrese. Jednotlivé lahve k nám docestovaly ze Skotska, Irska, USA, Kanady, Japonska, Indie, Tchaj-wanu a z několika míst České republiky i Slovenska. Doporučujeme naše whiskey degustace vedené profesionálním expertem na whiskey . O whiskey se dozvíte celou řadu zajímavostí a zjistíte, jak si ji správně vychutnávat a s jakými pokrmy ji nejlépe kombinovat.

Whiskey Restaurant, Bar & Museum je místem kombinujícím restauraci, bar a jednu z nejširších kolekcí whiskey na světě. A čeká na Vás! Vyzkoušejte naše polední menu, nebo si rovnou udělejte rezervaci pro příjemně strávený večer.

Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme se snažit udělat vše pro Vaši naprostou spokojenost.

Otevřeno každý den

11:30 – 23:00

"There is no bad whiskey. There are only some whiskeys that aren’t as good as others."

Raymond Chandler

"Too much of anything is bad, but too much good whiskey is barely enough."

Mark Twain